Agroturystyka nad Piławą

Zapraszamy do nas na zdrowy i spokojny wypoczynek

O pensjonacie

Cisza, spokój, kontakt z czystą naturą, wypoczynek aktywny. „Nad Piławą” to atrakcyjny obiekt rekreacyjno – wypoczynkowy położony na 10-hektarowym, pięknie ukształtowanym przez naturę terenie, którego granicą na długości 1 km jest rzeka Piława, w otoczeniu lasów, rzek i jezior posiada swój mikroklimat. Piękne trasy rowerowe, szlaki kajakowe, tereny łowieckie i bogate w grzyby lasy.
W skład obiektu wchodzą: budynek pensjonatowy, wolnostojące domki wypoczynkowe (bungalows), basen, pełnowymiarowy kort tenisowy, pole biwakowe, stanowiska do palenia ognisk i grilowania, zamknięty parking dla gości.

W dolinie Piławy oraz sąsiadującej w odległości 1 km dolinie Rurzycy znajduje się rezerwat krajobrazowy (raj dla kajakarzy – szlak spływu „Jana Pawła II”). Jest to jedyne miejsce w Polsce gdzie spotkać można tak charakterystyczne dla krajobrazu. Szwecji jeziora rynnowe. Być może nazwa sąsiadującej z nami wsi „Szwecja” wzięła się z podobieństw występujących w przyrodzie. My staramy się o jeszcze inne podobieństwo ze Szwecja – pod względem czystości i elegancji. Zapewniamy smaczne, domowe wyżywienie, oparte na własnych uprawach oraz miłą atmosferę.

  • Wiata biesiadna

  • Basen

  • Przystań

  • Kort tenistowy

  • Grillowisko

  • Bungalow

wynajem

Pensjonat

Łącznie posiadamy 32 do 42 miejsc noclegowych w pokojach i apartamentach (bungalow), jadalnię, salon wypoczynkowy z kominkiem, pokój T V, taras.

Zobacz więcej
Bungalow 1

3-pokojowy, komfortowy w peni wyposażony domek w sąsiedztwie pensjonatu (łazienka, kuchnia z aneksem jadalnym połączona z salonem wypoczynkowym z kominkiem, dodatkowy strych sypialny, przygotowany dla 6-8 osób).

Zobacz więcej
Bungalow 2

Dwukondygnacyjny budynek posiadający dwa niezależne apartamenty o pow. 65m2 każdy na parterze i na piętrze. Każdy z nich posiada 3 sypialnie 2-osobowe, kuchnię z aneksem jadalnym i wypoczynkowym. Dodatkowo w aneksie wypoczynkowym kanapa sypialna dla 2 osób.

Zobacz więcej

oferta

„Nad Piławą” to atrakcyjny obiekt rekreacyjno wypoczynkowy położony na 10 hektarowym, pięknie ukształtowanym przez naturę terenie.

Do dyspozycji gości: pensjonat, wolnostojące domki wypoczynkowe, basen, pełnowymiarowy kort tenisowy, pole biwakowe, stanowiska do palenia ognisk i grillowania, parking. W ofercie jest również smaczne, domowe wyżywienie, oparte na własnych uprawach.

Kameralne imprezy rodzinne i towarzyskie

Koncerty muzyczne

Spływy kajakowe

Duże imprezy plenerowe

Kursy i szkolenia dla firm

Biwaki

Kontakt

Adres

"Nad Piławą"

Głowaczewo 7 (k/N.Szwecji) 78-600 Wałcz

Tel.

ośrodek (rezerwacje) - tel. +48 67 259 99 27

biuro (rozliczenia) - tel. +48 67 213 80 40